Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra našeho těla, kterými proudí vitální energie. Každá čakra odpovídá určité oblasti působení. Jejich funkce (aktivita či neaktivita) ovlivňuje náš život. Pro podporu jejich správného fungování vznikly čakrové svíce.

cakrove_sviceZnáme 7 základních čaker:

  1. kořenová (základní) čakra – červená
  2. sakrální čakra – oranžová
  3. čakra solar plexus – žlutá
  4. čakra srdeční – zelená
  5. čakra krční – světle modrá
  6. čakra třetího oka – fialková
  7. čakra korunní – Bílá svíce

Někdy mohou být některé, výjimečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit. Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem, negativními vlivy a podobně. Tím, že energie neproudí, tak jak má, může docházet k různým potížím až nemocem našeho těla. A nemoc je takové „volání o pomoc“ naší duše.

Blokády a nedostatečné funkce čaker lze uvolnit a čakry harmonizovat, například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně. Proto jsou čakrové svíce energeticky naladěny a mají barvy jednotlivých čaker.

Harmonizování čaker lze provést při terapii čakrovými svícemi. Provede se diagnostika a určí se která čakra vykazuje nějaké nestandardní chování. Potom je nutné absolvovat všech osm sezení a postupně harmonizovat jednu čakru po druhé. Na každou čakru použijeme jí určenou svíci. Po aplikaci všech 8 čakrových svící dochází k harmonizaci energetického obalu těla. A nastolen pocit uvolnění a zdraví.