Thajská olejová masáž

Je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalezneme již v starověku, v dobách Budhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy a speciálních masážních olejů.

Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla,
tzv. meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, taky masáži paží a nohou, včetně prstů. Použitím
pomalých a táhlých hmatů, kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.

Indikace

Thajská olejová masáž má dobrý vliv na cévní systém, krevní systém, lymfatický systém,
posiluje imunitu, redukce otoky, tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev, uklidňuje nervový systém,
zbavuje tělo stresu. Dochází při ní k celkovému fyzickému a psychickému uvolnění. Thajská olejová masáž navozuje celkovou harmonii a dává odpočinout tělu, mysli i duši a je vynikající prevencí před nemocemi.

Další informace o thajské olejové masáži

Thajská olejová masáž trvá většinou 120 či 180 min. Můžeme ale zvolit i kratší dobu, tedy 60 min. Vyhnout by se měly této masáži těhotné ženy a není příliš doporučována při křečových žilách. Jiná omezení zde nejsou. Thajské olejové masáže jsou vhodné pro zájemce každého věku či pohlaví.