Kolik času věnujete opravdu sobě? 

Zamyslete se. Zajímavé je, jak málo. Zkusíte to změnit?

Tímto bych Vás velmi rád pozval do našeho masážního studia na Prokešově náměstí v Ostravě. Masérna se nachází v prostorech Miss Salon. Jsme v prvním patře. Dům má výtah.

Zaměřuji se na  na relaxaci, regeneraci celého těla a mysli, jenž je v naší dnešní uspěchané době nezbytná. Krom masáží, které Vám chci nabídnout a to se vším komfortem, nabízím i cvičení spirální stabilizace, kinesiotaping atd.. Nabízím ostrov klidu v zuřivém moři velkoměsta a celkový odpočinek a uvolnění. Proto neváhejte a dopřejte svému tělu maximální odpočinek a relaxaci. Budu se těšit na Vaši návštěvu.                 

A nyní něco málo o mé osobě. 

Masérskou praxi vykonávám vice než 20 let přesněji od roku 1992. Po otevření lázní v Klimkovicích jsem pracoval jako masér a potom taky ve fit centru. 

Po celou dobu se systematicky vzdělávám, abych mohl svým klientům dát to nejlepší. Takže k masážním technikám jsem přidal prvky čínské medicíny, Dornovu metodu a velmi účinný SM systém. Pravidelně se vzdělávám, alespoň jednou v roce navštívím nějaký kurz. 

Nejčastěji mne navštěvují klienti s bolesti páteře, výhřez meziobratlového disku, degenerace segmentu, spastické svalstvo ...

Ve chvílích trávených mimo pracovnu mne najdete na stadionu FBC Ostrava kde pečuji o florbalisty. 

V období běžeckých závodů se můžeme potkat na některých podnicích, kde poskytuji služby běžcům. A pokud nepracuji tak trávím volné chvíle na kole, nebo se starám o dům a zahradu.

Spokojený manžel a dědeček Rodinný masér Rostislav Němec


P.S. Bráno sportovní terminologii už hraji poslední třetinu, a proto si nemusím na nic hrát!